AdSense 728×90

Obálka datové zprávy

Odesílatel zvolí položku „nová zpráva“, následně systém sám doplní veškeré dostupné informace o odesílateli a ten poté zvolí příjemce datové zprávy. Následuje vyplnění doplňujících informací, druh doručení a věc. V případě fyzické osoby podobu rozhraní pro odeslání ukazuje obr. „Rozhraní pro odeslání datové zprávy“.

Vytvoření nové datové zprávy

Dále je možné do datové zprávy vložit písemnosti jako například dokumenty. Dokumenty je možné vkládat pouze v povolených formátech. Vše probíhá prostřednictvím jednoduchého webového klienta. Požadované dokumenty se vybírají ze souborového systému přímo v lokálním počítači.

 1. Roman Cernohlavek
  03.06.2012 na 22:19 | #1

  Dobrý den,
  po přihášení do datové shránky chci poslat novou zprávu, vyberu příjemce nové zprávy, zadám připravit zprávu a po chvilce čekání dostanu zprávu „Následující plugin nereaguje: Software602 Form Filler Přejete si jej zastavit?“. Uvedený softwear602 mám nainstalován. Prosím o radu, jak problém vyřešit.

  Admin: Z takového množství informací těžko odvodím, kde je příčina, rozhodně však doporučuji provést aktualizaci Vašeho prohlížeče a nebo to zkusit ještě přes jiný: podporovovaný je nejen Internet Explorer, ale Mozila Firefox. Plugin můžete reinstalovat i přes instalaci programu Software602 Form Filler pro datové schránky, na který najdete odkaz i na těchto stránkách v sekci Ke stažení.

 2. Martin
  06.07.2012 na 11:04 | #2

  Mám stejný problém,
  Mozila FireFox i Chrome, při přípravě nové zprávy je nejdříve výzva
  Prosím čekejte – příprava dokumentu

  poté se v rámci Chrome objeví chybová hláška

  Následující plugin nereaguje: Software602 Form Filler, přejete si jej zastavit?

  Chrome o FireFox jsem přeinstaloval stejně jako 602 Form Filler dle návodu a odkazu na těchto stránkách.

  Stále stejná chybová hláška…

 3. Dominika
  09.07.2012 na 18:32 | #3

  Dobrý podvečer,
  mám totožný problém – přesně jak popisuje Martin. Co s tím? (používám prohlížeč Chrome)

 4. Robert
  19.07.2012 na 18:20 | #4

  Dobrý den, mám naprosto stejný problém. Dělalo mi to i v dubnu, když jsem chtěl poslat DPH. Plugin jsem odinstaloval, nainstaloval. Přeinstaloval jsem IE, nainstaloval jsem i FIREFOX, vyzkoušel i Chrome. Nic…Internet Explorer 9 navíc ani nenajde na stránku datových stránek.
  Druhý den v práci, mi to najelo bez problému.
  Dneska stejná situace…chci poslat DPH a nemůžu. Zajímalo by mě kolik platíme z daní za údržbu za tento plně funkční systém datových schránek. Ach jo…
  Robert

  Admin: Nejprve doporučuji nainstalovat dostupné aktualizace, především co se týče prohlížečů. Hlavně u Windows XP by měl být nainstalován Service Pack 3, máte-li Windows Vista, tak Service Pack 1 a u Windows 7 není SP třeba. Ještě jednou říkám, nebojte se aktualizovat Vás ystém, jen mu to prospěje, a to i z hlediska nejen z hlediska zranitelnosti počítačových virů a dalšího nežádoucího softwaru, ale i pro stabilitu programů. Pokud to nepomůže, vypněte ostatní doplňky u prohlížeče, ale nemělo by to být potřeba.

 1. Žádné zpětné odkazy