AdSense 728×90

Otevření datové zprávy

Zvolte záložku „dodané zprávy“. Nyní vidíte seznam doručených zpráv.

Seznam doručených zpráv

Seznam doručených zpráv

Můžete pohledem zkontrolovat stav datové zprávy, ID datové zprávy, datum doručení, odesílatele datové zprávy a věc datové zprávy. Stav datové zprávy znamená, zda je již zpráva považována za doručenou, případně přečtenou. ID datové zprávy je jednoznačné označení datové zprávy.
Datovou zprávu otevřete tak, že kliknete na obálku se stavem, datem doručení zprávy, věc zprávy nebo odesílatele zprávy. Poté dojde k otevírání datové zprávy. Tato akce může chvíli trvat.

Detail datové zprávy.

Detail datové zprávy.

Nyní se Vám zobrazí detail datové zprávy (viz obr. výše). Nachází se zde kompletní informace o datové zprávě, kdo je příjemce, kdo odesílatel a další informace o datové zprávě. Nejdůležitější část jsou přílohy (viz obr. níže). Zde se totiž nachází samotná datová zpráva. Je uložena v PDF a Vy si ji můžete uložit do svého počítače či případně pouze otevřít. Pokud jsou v datové zprávě nějaké další přílohy, najdete je také zde. Může se jednat o další PDF soubory nebo například o obrázky, certifikáty respektive všechny ostatní formy datové zprávy, jejíž povaha umožňuje zaslání systémem datových schránek.
Klikněte na tlačítko „možnosti“ v sekci přílohy. Zobrazí se Vám nabídka práce s datovou zprávou. Můžete si zprávu ihned otevřít, uložit do počítače, vytisknout nebo odeslat ke konverzi. Více o konverzi dokumentů se dozvíte na další stránce.

Přílohy a nabídka práce s datovou zprávou

Přílohy a nabídka práce s datovou zprávou

  1. Bez komentářů.
  1. Žádné zpětné odkazy